Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy przegląd ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kiedy przegląd ?

    ulis, to Ciebie musiałem spotkać jakiś czas temu w wulkanizatora, pzdr.
    Blog www.SkodaiTy.pl - serdecznie zapraszam!

  • #2
    Kiedy przegląd ?

    Mam 02FL 1.4 TSI. Samochód został kupiony 24 listopada 2009 roku, w książce jako pierwszy przegląd wpisane ma 20 listopad 2009. Samchód ma przejechane 6800 km. Kiedy mam sie stawić na 1 przegląd gwarancyjny ? Po przekręceniu pokrętła na pablicy rozdzielczej pokazuje mi kilkanaście tys km luk z tego co pamiętam ponad 200 dni. Czy po roku bez względu na przebieg przegląd nie jest obligatoryjny ? Jak to jest z tym 1 przeglądem ?
    Toma

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez tomkr82
      Jak to jest z tym 1 przeglądem ?
      Na przegląd jedziesz jak komputer cię wezwie. On Ci pokazuje ilość km do przeglądu i dni.
      Wypada to nie później niż dwa lata lub max 30kkm.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez AdamB
        Zamieszczone przez tomkr82
        Jak to jest z tym 1 przeglądem ?
        Na przegląd jedziesz jak komputer cię wezwie. On Ci pokazuje ilość km do przeglądu i dni.
        Wypada to nie później niż dwa lata lub max 30kkm.
        Amen.

        Komentarz


        • #5
          Ciekaw jestem jak to wszystko się ma ze starą maksymą, że jeżdżąc po mieście olej wraz z filtrem należy wymieniać co połowe zalecanego dystansu?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez zbigniew147
            Ciekaw jestem jak to wszystko się ma ze starą maksymą, że jeżdżąc po mieście olej wraz z filtrem należy wymieniać co połowe zalecanego dystansu?
            teoretycznie komp ma to monitorować i z tego co widać u niektórych kolegów to chyba działa.
            saport techniczny baj DGW
            była BKD+DSG '05 120kkm
            była BXE '08 190kkm
            no i nie ma :-)

            Komentarz


            • #7
              zbigniew147, komputer sam zaniża km do przeglądu zależnie od warunków w jakich jeździ auto. Nie szukaj w dziury w całym. :wink:
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X